Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Spotkanie po pielgrzymce | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Spotkanie po pielgrzymce

Postanowiliśmy, że siłę i radość, która nas połączyła będziemy pielęgnować przez cały rok na spotkaniach grupy Sambia.

I już w sobotę 29 sierpnia 2015r.o godz. 13.00 spotykaliśmy się w Dubeninkach. Zaprosiliśmy wszystkich, którym bliskie jest bycie pielgrzymem, tym na trasie i codziennym życiu. Wszyscy zdążamy do domu Ojca, do nieba. Kilka ujęć z tego spotkania:

Komentowanie wyłączone