Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Wycieczka do Torunia i Lichenia | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Wycieczka do Torunia i Lichenia

21- 22 września 2015 roku wyruszyła parafialną pielgrzymka autokarowa do Torunia i Lichenia z Dubeninek i nie tylko. Pierwszego dnia w Toruniu zwiedziliśmy Żywe Muzeum Piernika i Stare Miasto, potem udaliśmy się do Radia Maryja gdzie byliśmy uczestnikami różańca i krótkiego wywiadu na antenie.

Zwieńczeniem całego dnia pełnego wrażeń była Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki. Potem udaliśmy się na nocleg do Lichenia, miłą niespodzianką zorganizowaną przez właściciela pensjonatu było wieczorne ognisko. Następnego dnia zwiedzaliśmy Lasek Grąbliński, miejsce pierwszych objawień Matki Bożej. W samym Licheniu zwiedziliśmy stary kościół i kapliczki oraz nowo wybudowaną bazylikę w której uczestniczyliśmy we Mszy św. Po dwóch dniach intensywnego zwiedzania wróciliśmy cali i szczęśliwi do domów.

ks.Tadeusz

Komentowanie wyłączone