Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Dzień Papieski | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Dzień Papieski

16 października w Dubeninkach, z okazji 38 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, obchodzony był po raz kolejny Dzień Papieski. Wspominaliśmy naszego rodaka, który w ubiegłym roku ogłoszony został świętym.

Z tej okazji zespół Rominczanie przygotował krótkie przedstawienie, przypominające główne myśli jego nauczania. W tym dniu w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach przedstawienie zaprezentowane zostało na wszystkich mszach św. Pozostała myśl św. Jana Pawła II do zapamiętania: „Nie lękajcie się, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!”.

Komentowanie wyłączone