Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Pogrzeb mamy ks. proboszcza | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Pogrzeb mamy ks. proboszcza

28 stycznia w m. Jerutki koło Szczytna pożegnaliśmy śp. Marię Korosteńską – mamę naszego ks. proboszcza Tadeusza.

Uroczystą mszę św. w intencji zmarłej odprawił ks. dr Jacek Uchan – dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Ełckiej Kurii Diecezjalnej, wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego. W ceremonii pogrzebowej uczestniczyli również nasi parafianie.

Komentowanie wyłączone