Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Prace remontowe przy świątyni | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Prace remontowe przy świątyni

Od tygodnia przy kościele parafialnym w Dubeninkach trwają prace nad usunięciem starej pokruszonej opaski oraz położeniem nowej kostki wokół kościoła. Ostatnie takie przedsięwzięcie miało miejsce około 30 lat temu.

Koszt prac wyceniono na kwotę 50 tys. zł. Całość inwestycji finansowana jest ze składek wiernych tej parafii, prace wykonuje gołdapska firma Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (SS)

Komentowanie wyłączone