Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Sakrament I Komunii Świętej | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Sakrament I Komunii Świętej

W niedzielę, 27 maja 2018 roku,   w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach dzieci przystąpiły do sakramentu I Komunii Świętej.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11.00 powitaniem dzieci przed kościołem przez ks. proboszcza Tadeusza Korosteńskiego. Po krótkiej ceremonii oraz błogosławieństwie dzieci przez rodziców, wszyscy udali się do wnętrza świątyni. Tam podczas uroczystej mszy świętej  wraz z gościem o. Hubertem, najmłodsi parafianie przystąpili do komunii świętej.

Ogółem do Stołu Pańskiego w kościele w Dubeninkach przystąpiło 27 dzieci, przygotowanych przez  katechetkę panią  Mariolę Bernatowicz.

Komentowanie wyłączone