Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Boże Ciało | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Boże Ciało

Boże Ciało czyli uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa to święto ruchome. Obchodzimy je co roku dokładnie 60 dni po Wielkanocy, w czwartek po uroczystości Trójcy Świętej.

Uroczystość Bożego Ciała w Dubeninkach rozpoczęła się mszą św. o godz. 9.15 której przewodniczył proboszcz parafii  ks. Tadeusz Korosteński.  Po nabożeństwie z kościoła wyruszyła procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Na koniec uroczystości ks. proboszcz podziękował serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w procesji i tym którzy przygotowywali piękne ołtarze. Uczestnictwo w procesji Eucharystycznej było publicznym wyrazem naszej wiary i miłości do Jezusa Eucharystycznego. /SS/

Komentowanie wyłączone