Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Podziękowanie | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Podziękowanie

Wyrażam ogromną wdzięczność parafianom, którzy podali pomocną dłoń, odpowiedzieli darem serca oraz udzielili konkretnej pomocy finansowej pogorzelcom z miejscowości Jemieliste gm. Filipów.

Podczas mszy świętych w Środę Popielcową oraz podczas mszy św. w I niedzielę Wielkiego Postu  zebrano łączną kwotę 3009 złotych. Kwotę przekazano na ręce dziadków poszkodowanej rodziny.

Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste DZIĘKUJĘ zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

ks. Tadeusz Korosteński
proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Komentowanie wyłączone