Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 Rekolekcje wielkopostne | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

Rekolekcje wielkopostne

28 marca 2019 roku w naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. kanonik dziekan Krystian Ostrowski pracujący w parafii pw. Ducha św. w Kirowogradzie na Ukrainie. Liczy ona około 250 parafian, a jest wielkości naszej diecezji ełckiej.

Rekolekcje potrwają 3 dni tj. do soboty włącznie. Ks. proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich parafian do wzięcia w nich udziału. /SS/

Komentowanie wyłączone