Wycieczka do Torunia i Lichenia

21- 22 września 2015 roku wyruszyła parafialną pielgrzymka autokarowa do Torunia i Lichenia z Dubeninek i nie tylko. Pierwszego dnia w Toruniu zwiedziliśmy Żywe Muzeum Piernika i Stare Miasto, potem udaliśmy się do Radia Maryja gdzie byliśmy uczestnikami różańca i krótkiego wywiadu na antenie.

Zwieńczeniem całego dnia pełnego wrażeń była Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki. Potem udaliśmy się na nocleg do Lichenia, miłą niespodzianką zorganizowaną przez właściciela pensjonatu było wieczorne ognisko. Następnego dnia zwiedzaliśmy Lasek Grąbliński, miejsce pierwszych objawień Matki Bożej. W samym Licheniu zwiedziliśmy stary kościół i kapliczki oraz nowo wybudowaną bazylikę w której uczestniczyliśmy we Mszy św. Po dwóch dniach intensywnego zwiedzania wróciliśmy cali i szczęśliwi do domów.

ks.Tadeusz

Komentowanie wyłączone