Warning: Use of undefined constant THEM_TEMPLATEURL - assumed 'THEM_TEMPLATEURL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 2 Warning: Use of undefined constant THEM_LINKCOLOUR - assumed 'THEM_LINKCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 3 Warning: Use of undefined constant THEM_HOVERCOLOUR - assumed 'THEM_HOVERCOLOUR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 4 Warning: Use of undefined constant THEM_FONT - assumed 'THEM_FONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 5 Warning: Use of undefined constant them_extraCss - assumed 'them_extraCss' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/goldap2/domains/parafia.dubeninki.info/public_html/wp-content/themes/mistral/functions.php on line 213 25-lecie kapłaństwa | Parafia św. Andrzeja Boboli w Dubeninkach

25-lecie kapłaństwa

23 sierpnia 2020r. w naszej parafii odbyła się uroczystość 25-lecia kapłaństwa pod przewodnictwem jubilata ks. Bogusława Bogdan SAC. Została odprawiona wspólnie z proboszczem ks. Tadeuszem msza św., podczas której jubilat wygłosił homilię wiernym. Na zakończenie udzielił bożego błogosławieństwa.

Ks. Bogusław pochodzący z naszej parafii został wyświęcony na kapłana 6 maja 1995 r. w Ołtarzewie. W ciągu tych 25 lat kapłaństwa posługiwał w siedmiu placówkach pallotyńskich i tak: 1995-1996 (Ostrołęka); 1996-1998 (Ożarów Mazowiecki); 1998-2003 (Ryn); 2003-2007 (Hodyszewo); 2007-2011 (Wadowice); 2011-2019 (Ołtarzew) i od 2019 Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w w m. Czarna. /SS/

Komentowanie wyłączone